Ballīšu/klubu un citu pasākumu fotografēšana

Fotografēju klubus, ballītes, dzimšanas dienas un dažādus citus pasākumus, kuros ir nepieciešams specializēts pasākumu fotogrāfs. Piedāvāju dalīties ar savu ieskatu šajos pasākumos izmantojot milzīgo pieredzu, kuru esmu guvis fotografējot koncertus, festivālus un citus pasākumus visā Latvijā.

 

- Trīs dienu laikā jūs saņemsiet pasākuma fotogrāfijas nosūtītas digitālā veidā un ierakstītas noformētā diskā + pasākuma labāko fotogrāfiju slaidšovu. Atsevišķi vienojoties ir iespējams arī sarunāt īsāku bilžu atdošanas termiņu.


Koncertu fotografēšana

Profesionāla koncertu un mākslinieku uzstāšanās fotografēšana.  Piedāvāju savu plašo pieredzi un zināšanas koncertu un pasākumu fotografēšanā lai parādītu jūsu pasākumu labākajā gaismā, iekļaujot fotogrāfijām savu skatījumu un stilu.

 

- Trīs dienu laikā jūs saņemsiet koncerta fotogrāfijas nosūtītas digitālā veidā un pasākuma labāko fotogrāfiju slaidšovu. Atsevišķi vienojoties ir iespējams arī sarunāt īsāku bilžu atdošanas termiņu.


Fotosesijas

Ilgums: 1h vai vairāk

Vieta: Profesionāla fotostudija vai cita vieta pēc jūsu izvēles.

 

Mūziķu vai grupas fotosesija profesionālā fotostudijā vai izbraukumā brīvā dabā. Fotosesijas plāns tiek iepriekš apspriests un saskaņots ar fotogrāfu. Tiek noskaidroti mērķi, vēlmes un piemeklēti piemērotākie risinājumi radošai mērķu sasniegšanai. Fotosesija notiek vai nu profesionālā fotostudijā Rīgas centrā Stabu ielā 42, vai arī jebkurā citā vietā to iepriekš saskaņojot ar fotogrāfu.

 

- Piecu darba dienu laikā jūs saņemsiet visas fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas digitālā veidā un arī ierakstītas noformētā diskā.