Ballīšu/klubu un citu pasākumu fotografēšana

Fotografēju dzimšanas dienas, balles un ballītes, kāzas un kristības, korporatīvos pasākumus, koncertus, fotostūrus un citus pasākumus. Piedāvāju dalīties ar savu ieskatu šajos pasākumos izmantojot milzīgo pieredzu, kuru esmu guvis fotografējot koncertus, festivālus un citus pasākumus visā Latvijā.

 

- Nedēļas laikā jūs saņemsiet pasākuma fotogrāfijas nosūtītas digitālā veidā un ierakstītas noformētā diskā. Atsevišķi vienojoties ir iespējams arī sarunāt īsāku bilžu atdošanas termiņu.

CENA: 40 EIRO/stundā


Koncertu fotografēšana

Profesionāla koncertu un mākslinieku uzstāšanās fotografēšana.  Piedāvāju savu plašo pieredzi un zināšanas koncertu un pasākumu fotografēšanā lai parādītu jūsu pasākumu labākajā gaismā, iekļaujot fotogrāfijām savu skatījumu un stilu.

 

- Trīs dienu laikā jūs saņemsiet koncerta fotogrāfijas nosūtītas digitālā veidā. Atsevišķi vienojoties ir iespējams arī sarunāt īsāku bilžu atdošanas termiņu.

CENA: 40 EIRO/stundā


Fotosesijas

Ilgums: 1h vai vairāk

Vieta: Profesionāla fotostudija vai cita vieta pēc jūsu izvēles.

 

Fotosesija profesionālā fotostudijā vai izbraukumā brīvā dabā. Fotosesijas plāns tiek iepriekš apspriests un saskaņots ar fotogrāfu. Tiek noskaidroti mērķi, vēlmes un piemeklēti piemērotākie risinājumi radošai mērķu sasniegšanai. Fotosesija notiek vai nu profesionālā fotostudijā Rīgas centrā A Čaka ielā 71, vai arī jebkurā citā vietā to iepriekš saskaņojot ar fotogrāfu.

 

- Nedēļas laikā jūs saņemsiet visas fotogrāfijas apstrādātas un nosūtītas digitālā veidā un arī ierakstītas noformētā diskā.

CENA: 40 EIRO/stundā