profesionals-fotografs

Kristians Kažmers - fotogrāfs

Kristians Kažmers (dzimis 26. septembrī 1988) ir profesionāls fotogrāfs no Rīgas, kurš galvenokārt nodarbojas ar mūziķu un grupu, koncertu, ballīšu un dažādu citu pasākumu fotografēšanu. Papildus mūziķu un pasākumu fotografēšanai darbojas arī citos foto žanros, piemēram, fotosesijas fotostudijā un brīvā dabā, tematiskās un radošās fotosesijas u.c.

Līdz ar iestāšanos fotoskolā Kristians sāka fotografēt koncertus un dažādus ar mūziku saistītus pasākumus. Pamazām uzkrājot zināšanas un pieredzi sāka apmeklēt arvien lielākus un ievērojamākus pasākumus. Pēc fotoskolas pabeigšanas sāka strādāt profesionālā fotostudijā un apguva fotogrāfiju apstrādes un retušēšanas fotošopā un videomontāžas prasmes.

Pēdējo dažu gadu laikā ir pabijis vairākos simtos dažādu koncertu, festivālu, ballīšu un citu pasākumu, iegūstot nenovērtējamu pieredzi, kura veido tagadējo fotogrāfa redzējumu un stilu. "Uzskatu, ka ja gribu sasniegt vērā ņemamus panākumus dzīvē tad man ir jādara tas kas man patiešām patīk. Un tieši to arī es daru. Visas grūtības, kļūdas un mācības ar kurām esmu sastapies ir padarījušas mani par to, kas es esmu. Prasme kāpt pāri šķēršļiem un attīstīties ir svarīga fotogrāfa darba sastāvdaļa un to vienmēr atceros sastopoties ar jaunām grūtībām."

Papildus mūzikas un pasākumu/reportāžas fotografēšanai, otra lielākā darbības joma ir fotoapstrāde un retušēšana. Pamatapstrāde tiek veikta Adobe Lightroom un retušēšana - Adobe Photoshop programmā.

Lielu daļu brīvā laika pavada ar draugiem, apmeklējot koncertus un pasākumus, kā arī pilnveidojot savas prasmes un zināšanas. Kristians ir liels mūzikas fans ar ārkārtīgi daudzveidīgu mūzikas gaumi. Piemēram, starp šobrīd mīļākajiem un klausītākajiem māksliniekiem ierindo Guns N' Roses, Kasabian, Rival Sons, Depeche Mode, Jungle, MØ, Blackmill u.c. Jau kopš bērnības seko līdzi tehnoloģiju jaunumiem, īpaši foto un datoru jomā.

 

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: